Lieskovce v bielej čokoláde s malinami 200g

Vypredané

Trikrát ručne triedené, starostlivo upražené, chrumkavé lieskovce, majstrovsky obalené v bielej čokoláde s lyofilizovanými malinami navrchu.

Veľmi ostrá a okamžitá chuť malín, pokiaľ sa povrch nezačne topiť... dostaneme sa ku krémovej bielej čokoláde, ktorá sa dobre rozplýva na jazyku a napokon sa dostaneme k chrumkavému stredu - lieskovec je delikátny. Upražený a veľmi chrumkavý. Jemná trpkosť malinového prachu je vyvážená hladkou sladkou bielou čokoládou. - Porotcovia Great Taste 2019

V roku 2020, boli naše lieskovce ocenené striebornou medailou v prestížnej medzinárodnej súťaži International Chocolate awards. The International Chocolate Awards je nezávislou súťažou uznávajúcou dokonalosť výroby kvalitnej čokolády a výrobkov vyrobených z čokolády. Ako jediná nezávislá medzinárodná súťaž iba v oblasti čokolády, sa snaží podporovať spoločnosti vyrábajúce kvalitnú čokoládu a čokolatierov, malé firmy a remeselníkov pracujúcich s čokoládou.

Zloženie: biela čokoláda (kakaové maslo, cukor, sušené mlieko, emulgátor: sójový lecitín, vanilkový extrakt), lieskové orechy, lyofilizované maliny. Alergény: môže obsahovať iné orechy, mlieko.

Výživové údaje na 100g:
Energia - 642 kcal / 2663 kJ
Tuky - 52,0 g
z toho nasýtené mastné kyseliny - 19,2 g
Sacharidy - 31,4 g
z toho cukry - 28,7 g
Vláknina - 0,7 g
Bielkoviny - 11,0 g
Soľ - 0,1 g

10,90 €
Please select variants first