Nealkalizovaný kakaový prášok 100% 100g

Výnimočný kakaový prášok v stopercentnej kvalite, ktorý obsahuje len čistú kakaovú hmotu vyrobenú z kakaových bôbov a už ničoho iného. To pravé čarovné kakawco, ako ho poznali už tisícky rokov pred našim letopočtom Mayovia a Aztékovia, jeho blahodárne účinky využívajú až dodnes. V prémiovej kvalite « fino de aroma », plné antioxidantov a bez pridania cukru, tuku a aditív.

Bôby použité na výrobu tohto produktu pochádzajú z Kolumbie, z regiónu Caquetá, ktorý sa nachádza neďaleko Amazónie. Tento región bol centrom a hlavným distribučným uzlom pestovania koky a obchodom s ním spojeným. Celkom čerstvo po «kakaovej revolúcií » , už vyše 2 rokov sa môžu slobodne a v mieri venovať pestovaniu toho najkvalitnejšieho odrodového kakaa.

Zloženie: neodtučnený nealkalizovaný kakaový prášok obsahujúci 52% kakaového masla

Hmotnosť: 100g

Výživové údaje na 100g/ Nutrition facts to 100 g : Energia/Energy : 2623 kj/ 627 kcal, Tuky/Fat: 52 g, z toho nasýtené mastné kyseliny/Saturated Fat: 29 g, Sacharidy/Carbohydrates: 30,8 g, z toho cukry/sugar: 1 g, Vláknina/Fibre 0,6 g, Bielkoviny/Proteins: 13,3g, Soľ/Salt: 0,02 g

6,80 €